Я – Остапенко Вікторія Володимирівна, вчитель Богуславської спеціалізованої школи №1, учні якої мають можливість поглиблено вивчати математику, українську та англійську мови. Більшість школярів вивчають дві іноземні мови: англійську та німецьку. Моя школа є справжньою освітньою скарбницею, що гармонійно поєднує педагогічну науку і практику, впроваджуючи інноваційні технології, символізує собою все прекрасне, передове,  духовне, новітнє, що позитивно впливає на навчання та виховання школярів.

 

У навчальному закладі успішно реалізується інноваційна діяльність за напрямками:

«1 учень -1 комп'ютер», «Росток» та «Інтелект України».

 

Учні школи постійно стають переможцями конкурсів різних рівнів та виборюють призові місця в предметних олімпіадах, а також захищають науково-дослідницькі роботи Малої Академії Наук.

 

Разом зі своїми колегами я прагну створити школу, в якій діяльність дитини буде постійно супроводжуватись ситуацією успіху і яка послідовно готуватиме її до досягнення цього успіху впродовж усього життя.

У сучасному світі успішна людина повинна володіти кількома іноземними мовами.

Тому моє педагогічне кредо: «Володіти другою мовою – означає володіти другою душею».

 

Темою мого професійного досвіду є використання інноваційних технологій на уроках іноземної мови, що дозволяє розширити міжпредметні зв'язки, підвищити мотивацію учнів, розвивати їх уміння та навички.

На своїх уроках я використовую інтерактивні технології як засіб для розвитку пізнавальних інтересів учнів; проектну роботу як складову інноваційних технологій; новітні інформаційні технології, а також метод ігрового навчання (лексичні, фонетичні та граматичні ігри).

На жаль, поки що я не маю багато досягнень на професійній ниві, так як маю лише один рік педагогічного досвіду, проте беру активну участь в онлайн-вебінарах та конференціях для вчителів іноземної мови.

 

 

Я очікую знайомств із новими досвідченими колегами для обміну досвідом та ідеями.